cena za 100g logo CENAZA100G.COM

Kalkulator cena za 100 gramów -
pozwala porównywać ceny żywności i produktów ogólnych



Przejdź do Kalkulatora Ceny za 100g
Co jest tańsze?
(Najedź myszą lub kliknij)

Aplikacja cena za 100g Koszt / 100 gram

Liczenie klienta ceny na 100g Czy jesteś pewien, że Ci się to opłaca? Na przykład, widziałeś trzy rodzaje opakowań pewnego produktu: torba waży 3 kg i kosztuje 22,00zł, pudełko 1,8 kg jest 15,00zł lub 500g jest 3,50zł. Czy na pewno od razu określisz najlepszy zakup? Zdobądź swój gadżet i przeglądaj stronę CenaZa100g.com, aby uzyskać odpowiedź, że 500g torebki za 3,50zł jest najtańsze na 100 gramów.

Jak obliczyć cenę za 100 gramów?

CenaZa100g.com to aplikacja internetowa dostępna na różnych przeglądarkach, stworzona po to, aby obliczyć cenę za 100 gram towaru i porównywać ceny do 5 towarów.
Bądź jednym ze świadomych kupujących; sprawdź prawdziwe ceny zanim złapiesz wybrane rzeczy.
Wszystkie pola są wymagane: dla każdego elementu wprowadź sklep, nazwę lub markę produktu, ciężar w gramach lub kilogramach (lub jednostkach USA) i cenę w złotych, Przelicz... i gotowe! Będziesz miał cenę za 100 gramów. Porównaj maksymalnie 5 rzeczy naraz. Nie przeliczasz na 100 gram? - zobacz inne jednostki.

1



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za 100g Koszt za 100g:
"Przelicz" by znaleźć
   
Najtaniej
za 100g:
 

2



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za 100g Koszt za 100g:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za 100g:

 

Inteligentni kupujący korzystają ze strony CenaZa100g.com, aby obliczyć koszt na 100g, aby porównać przedmioty o rożnych rozmiarach.


3



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za 100g Koszt za 100g:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za 100g:

 

4



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za 100g Koszt za 100g:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za 100g:

 

Czy szukasz kalkulatora cena za 100g? Odwiedź stronę CenaZa100g.com i sprawdź, co warto kupić.


5



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za 100g Koszt za 100g:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za 100g:

 

Jak przeliczyć cenę za 100g?

Opakowania i różne rozmiary sprawiają, że trudno jest zdecydować, co kupić. Bądź inteligentny korzystaj z CenaZa100g.com

Wybierz najlepszą cenę za 100g

Klienci obecnie korzystają z kalkulatorów online podczas zakupów. Otwórz CenaZa100g.com aby szybko znaleźć rozwiązanie.


O CenaZa100g.com


Firmy reklamowe są obecnie bardzo twórcze w prezentowaniu swoich produktów w przeróżnych opakowaniach, aby zachęcić klientów. CenaZa100g.com to aplikacja internetowa, która codziennie pomaga klientom wybrać towary pod kątem ceny za 100g – nie tylko pod względem rozmiaru opakowania. Ta aplikacja internetowa jest dostępna dla telefonów komórkowych, dzięki czemu można z niej korzystać podczas zakupów w sklepach, a także jest dostępna na komputerach PC, więc podczas zakupów online można po prostu otworzyć nową kartę i obliczyć i porównać koszt lub cenę na 100 gram przedmiotów sprzedawanych wagowo. Użytkownicy po prostu muszą podać cenę i wagę (może to być w kg, g, lb, oz), a strona automatycznie obliczy koszt na 100 g.
Kalkulator kosztu na 100g

Pierwszy raz w sklepie spożywczym i nie wiesz, co wybrać? Skorzystaj z CenaZa100g.com i ułatwij sobie decyzję

Teraz użytkownicy online są ostrożniejsi pod względem podawania informacji online. Nie martw się jednak, ponieważ ta nowa aplikacja internetowa zapewnia, że żadne wpisane informacje ani dane nie wyjdą poza nią. To użytkownik sam określa, czy chce coś udostępniać w Internecie, co sprawia, że jego prywatność jest chroniona 100%.

Ta aplikacja internetowa służy klientom przy ich codziennych zakupach i oszczędzaniu, aby nie dać się nabrać na różne rabaty bez znajomości prawdziwej ceny za ilość w porównaniu do innych przedmiotów.

Przykład 1: Sprawdzasz swoją lodówkę, okazuje się, że jest pusta. Zdecydowałeś się pójść do supermarketu kupić kilka artykułów spożywczych.

Przechadzając się po sklepie obok lodówek, widzisz 500 g kiełbasek za 16,50zł, przed zakupem chcesz sprawdzić cenę ile za 100 gram. Otwórz CenaZa100g.com, wpisz sklep i markę kiełbasy, a następnie wpisz "500" w polu "Wpisz gramy tutaj", wpisz "16" w polu "zł", napisz "50" w obszarze "gr", Przelicz i Otrzymasz cenę za 100 gramów.

Przykład 2: Sprawdziłeś sklepy internetowe, aby zamówić pożywienie dla swoich zwierząt domowych. Przeglądając, dostrzegłeś dwa rożne opakowania marki, którą zwykle kupujesz: 900g torby o wartości 120,33zł i pojemniki o wadze 3,05 kg jedzenia dla rybek za 370,15zł - chcesz porównać ceny w gramach, aby wiedzieć, co jest tańsze.

- W Przedmiot 1, wpisz sklep internetowy i "torba 900g", wpisz "900" w polu "wpisz tutaj gramy", wpisz "120" w polu "zł", wpisz "33" w polu w polu "gr", Przelicz cenę za 100 gram.
- W Przedmiot 2, wpisz sklep internetowy i "2,05 kg" w polu rzecz, przesuń kursor na strzałkę "g" i wybierz "kg" z menu rozwijanego. Wpisz "3" w polu "wpisz tutaj kg", "05" w polu "000", wpisz "370" w obszarze "zł" i "15" w polu "gr", Przelicz i pojawi się cena za 100g.

Przykład 3: Chcesz kupić ciastka, a twoja ulubiona marka ma nowe ceny. Chcesz porównać ceny za opakowanie, między pudełkiem herbatników 600g za 12,19zł, a 2lb za 24,03zł.

- W Przedmiot 1, wprowadź sklep i "pudełko 600g" w polu przedmiotu; wpisz "600" w polu "wpisz gramy tutaj", wpisz "12" w polu "zł", wpisz "19" w obszarze "gr", Przelicz koszt na 100g.
- W Przedmiot 2 wprowadź sklep i "opakowanie 2lb" w polu przedmiotu, przesuń kursor na strzałkę "g" i wybierz "US" z menu rozwijanego. Wpisz "2" w polu "funt", pole "00" pozostaw puste, wpisz "12,19" w polu "zł" i "25" w polu "gr", Przelicz i pokaże Ci się cena za 100g.